header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Структура міської ради

Телефони: +38 (03436) 2 43 36, +38 095 948 86 13 

E-mail: tismenicja@gmail.com

 

Керівництво міської ради і виконавчого апарату

Міський голова

Градюк Тетяна Володимирівна

301

Секретар міської ради

Микієвич Уляна Василівна

202

Перший заступник   міського голови

Фармус Руслан Романович

302

Заступник   міського голови

Цапай Володимир Васильович

304

Заступник міського голови

Рев юк Андрій Романович

313

Секретар виконавчого комітету

Глова Марія Теодорівна

307

Відділ загальної та організаційної роботи

Начальник відділу

Слубський Микола Васильович

312

Заступник начальника відділу

Мохняк Роман Мирославович

312

Головний спеціаліст

Смолій Галина Романівна

101

Головний спеціаліст

Харків Христина Михайлівна

101

Головний спеціаліст

Кривенчук Любов Богданівна

101

Головний спеціаліст - системний адміністратор

Кучар Олег Романович

312

Відділ кадрової роботи

Начальник відділу

206

Головний спеціаліст

Мартинець Тетяна Ігорівна

206

Головний спеціаліст

Пилипенко Марія Іванівна

207

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу - головний бухгалтер

Стельмах Марія Ярославівна

201

Заступник начальника відділу

Стефанюк Мар янаВолодимирівна

201

Головний спеціаліст

Фицик Зеновія Василівна

201

Головний спеціаліст

Михайлишин Зоряна Богданівна

201

Головний спеціаліст

Заник Зоряна Павлівна

201

Головний спеціаліст

Підлуська Ірина Богданівна

201

Головний спеціаліст

Плекан Надія Михайлівна

201

Головний спеціаліст

Бабала Оксана Володимирівна

201

Головний спеціаліст із проведення публічних закупівель

Демяник Любов Володимирівна

201

Юридичний відділ

Начальник відділу 

Максимів Ігор Іванович

305

Головний спеціаліст

Гаврилів Людмила Андріївна

305

Головний спеціаліст

Угорчак Олександра Андріївна

305

Головний спеціаліст

Швайнога Ольга Михайлівна

200

Спеціаліст I категорії

Брезіцький Михайло Мар’янович

305

Відділ проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Головний спеціаліст

Петруняк Леся Петрівна

2 04

Головний спеціаліст

Гвоздецька Соломія Василівна

2 04

Відділ економіки, транспорту та благоустрою

Начальник відділу

Федуняк Олег Васильович

414

Головний спеціаліст

Голуб Ольга Ігорівна

417

Головний спеціаліст

Лабузько Сергій Миколайович

417

Головний спеціаліст – інспектор з благоустрою

Солодков Олександр Іванович

416

Відділ земельних відносин

Заступник начальника відділу

Павлюк Андрій Тарасович

314

Головний спеціаліст

Бурачок Оксана Дмитрівна

314

Спеціаліст I категорії

Булка Марія Вікторівна

314

Відділ архітектури та містобудування

Начальник відділу

Заяць Богдан Васильович

408

Головний спеціаліст

Якимович Василь Васильович

406

Головний спеціаліст

Прилепська Стефанія Степанівна

407

Відділу культури, молоді та спорту

Начальник відділу

Гардаман Михайло Васильович

308

Заступник начальника відділу

Глодов’юк Любов Володимирівна

309

Головний спеціаліст

Федик   Людмила Василівна

309

Сектор інформаційної діяльності, зв’язків з громадськістю, ЗМІ та ГО

Головний спеціаліст

Василів Сергій Павлович

314

Центр  надання адміністративних послуг

Начальник центру 

Іванишин Леся Миколаївна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Дутчак Марія Михайлівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Теличкан Юлія Йосипівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Піхальчук Наталія Василівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Плюснін Тетяна Іванівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Барасюк Анна Степанівна

1 поверх

ЦНАП

Адміністратор

Бардюк-Кавецька Людмила Володимирівна

1 поверх

ЦНАП

Державний реєстратор

Іванюлик Юрій Володимирович

1 поверх

ЦНАП

Відділ з питань соціального захисту населення

Начальник відділу з питань соціального захисту населення

Угриновська Олександра Василівна

110

Головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення

Татарин Василь Володимирович

110

Головний спеціаліст- інспектор з праці

Паховська Іванна Андріївна

110

Секретар керівника

Бабій Уляна Тарасівна

3 00

Інспектор з програмування

Маціборко Ірина Василівна

308

Інспектор з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

Досюк Богдан Миколайович

409

Інспектор з питань фізичної культури та спорту

Дзудзило Василь Миколайович

 

Оператор комп’ютерного набору

Дем’яник Катерина Григорівна

207

Архіваріус

Татарин Андрій Богданович

310

Служба у справах дітей

Начальник служби у справах дітей

Ходань Любомира Любомирівна

103

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Семанюк Петро Петрович

103

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Римчук Христина Ігорівна

103

Фінансовий відділ

Начальник відділу

Василів Ганна Михайлівна

418

Головний спеціаліст

Дехтяр Ольга Василівна

418

Головний спеціаліст-бухгалтер

Наврот Ігор Ігорович

418

Головний спеціаліст

Беник Іванна Дмитрівна

418

Головний спеціаліст

Петришин Ірина Ярославівна

418

Відділ освіти

Начальник відділу освіти

Щербій Михайло Павлович

400

Головний спеціаліст

Бабала Мирослава Миколаївна

401

Головний бухгалтер

Федоришин Галина Михайлівна

402

Бухгалтер

Андрейчук Оксана Миколаївна

402

Бухгалтер

Максим`юк Світлана Василівна

402

Бухгалтер

Дідора Інна Сергіївна

402

Економіст

Яворська Мар`яна Ярославівна

402

Центр надання соціальних послуг

Директор центру

Семків Любов Василівна

108

Відділення соціального обслуговування

Завідувач відділенням соціальних послуг – заступник директора

Пахолок Ілона Павлівна

105

Фахівець із соціальної роботи

Бабій Ольга Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Ферштей Марія Ярославівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Думісь Ганна Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Пронюк Світлана Іванівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Дум як Ольга Василівна

 

Фахівець із соціальної роботи

Павлюк Наталія Яківна

 

Соціальний робітник

Гоцуляк Марія Висилівна

 

Соціальний робітник

Шаварська Галина Дмитрівна

 

Календар новин

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
 
ЦНАП
 
el vpered 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця