header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

З МЕТОЮ ПЕРЕЙМАННЯ ДОСВІДУ СТВОРЕННЯ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕЖИХ КОМАНД

1

Сьогодні, 23 вересня, міський голова Тетяна Градюк на запрошення керівництва Асоціаціїдобровільних пожежних команд Івано-Франківської області, з робочим візитом відвідала Дубовецьку громаду, де відбулися установчі збори цього громадського об’єднання. Учасники зборів обговорили питання забезпечення пожежної безпеки в територіальних громадах, підвищення рівня освітньої діяльності серед дітей та молоді у сфері цивільного захисту тощо.

Міжнародним досвідом у питанні діяльності добровільних пожежних команд поділився Анджей Латусек, який очолює відповідну організацію у Кадлубі Туравському (Республіка Польща).

Як зазначає міський голова Тетяна Градюк, створення добровільної пожежної команди заплановано і в Тисменицькій громаді, адже чисельність населення складає близько 30 тисяч мешканців, окремі населені пункти, як-от Липівка чи Старі Кривотули віддалені від центру громади, де дислокується 2 державна пожежно-рятувальна частина.

За словами Володимира Чернецького, начальника головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, на Прикарпатті створено 36 підрозділів місцевої пожежної охорони та 15 добровільних команд. Відтак добровільні пожежні команди спільно з підрозділами ДСНС допомагають рятувати життя людей у разі небезпеки.

«Добровільна пожежна команда у селі Лани Дубовецької громади заснована у 2021 році», - каже Павло Андрусяк, голова Дубовецької громади. Велику роль у її становленні відіграли міжнародні партнери з Республіки Польща, які надали спецавтомобіль. Зараз пожежна команда у селі Лани налічує 12 осіб.

Саме за добровільними пожежними командами майбутнє, переконані учасники об’єднання.

2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
1