header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

УВАГА! БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО!

борщівникЩороку борщівник Сосновського — отруйна і небезпечна рослина — є загрозою для здоров’я людей.

Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, власникам та користувачам (забудовникам) земельних ділянок рекомендовано провести обстеження та у разі виявлення небезпечних бур’янів на власних, прилеглих чи закріплених територіях, вжити заходів із їх знищення.

Об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, будинковим комітетам, житлово-будівельним кооперативам, управляючим компаніям не допускати забур’янення в межах прибудинкових, власних та закріплених територій. При виявленні небезпечних бур’янів забезпечити їх знищення.

Наголошуємо, відповідальність за забур’янення територій небезпечними рослинами несуть землевласники або ж землекористувачі, на яких може бути накладено штраф за ст. 152 КУпАП. Розмір штрафу за порушення правил благоустрою для громадян становить від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн), для посадових осіб та підприємців – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (800-1700 грн).