header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

УВАГА! ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ Й ОРГАНІЗАЦІЇ НА ВЛАСНИХ ТА ЗАКРІПЛЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ ПОВИННІ ЗДІЙСНЮВАТИ УВЕСЬ КОМПЛЕКС РОБІТ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСТІЙНЕ ПІДТРИМАННЯ ЧИСТОТИ І ПОРЯДКУ

photoВідповідно до Правил благоустрою Тисменицької міської територіальної громади, утримання прилеглої території об’єктів благоустрою вулично-дорожньої мережі в місцях садибної, малоповерхової (до трьох поверхів включно) житлової забудови, територій сільськогосподарських, промислових, комунальних підприємств, складів та баз здійснюється власниками (наймачами) відповідних будинків чи земельних ділянок. Прилеглою вважається територія, встановлена згідно п. 19 цих Правил.

Утримання прилеглої території об’єктів благоустрою вулично-дорожньої мережі включає в себе: прибирання та очищення тротуарів згідно з вимогами чинного законодавства; систематичне косіння газонів при досягненні трав'яним покровом висоти 15-20 см, залишаючи висоту покрову 3-5 см; утримання зелених насаджень на прилеглій території відповідно до вимог цих Правил.

Згідно із пунктом 19 Правил благоустрою, власник, користувач ділянки або об’єкта нерухомості повинен належно утримувати присадибну ділянку, приватне домоволодіння в межах ділянки, а також від межі ділянки (при суцільній забудові – по довжині фасаду будинку) до проїзної частини вулиці, з врахуванням прибордюрної частини.

Дотримуйтесь Правил благоустрою, зберігайте чистоту й порядок на території громади!

Дякуємо за розуміння!