header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

01 ЧЕРВНЯ — МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ (ВІДЕО)

ОБДАРОВАНІ 201 червня 2022 року, у Народному домі міста Тисмениця відбулася зустріч міського голови Тетяни Градюк із обдарованими дітьми Тисменицької громади та їх наставниками.

На зустріч прибули переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних наукових і творчих конкурсів, фестивалів, концертів, чемпіони спортивних турнірів, змагань, їхні вчителі, наставники, тренери та батьки.

Від імені депутатів Тисменицької міської ради Тетяна Градюк привітала усіх з Міжнародним днем захисту дітей, побажала мирного неба та подякувала наставникам за виховання майбутнього громади та України.

«Саме заради дітей захищають нашу державу українські Герої. Цей день - ще одна можливість подарувати дітям нашу любов і підтримку, - наголошує Тетяна Градюк. - Заради вашого щасливого майбутнього ми обов’язково переможемо. Бажаю усіммирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та Божого благословення».

Після вітання Тетяна Градюк вручила 28 обдарованим дітям, 2 колективам та 23 їхнім наставникам подяки та грошову винагороду. Нагородження чергувалося із концертними виступами юних музикантів і співаків.

ОБДАРОВАНІ 2

ОБДАРОВАНІ 1

ОБДАРОВАНІ 3

ОБДАРОВАНІ 5

ОБДАРОВАНІ 6

ОБДАРОВАНІ 7

ОБДАРОВАНІ 8

ОБДАРОВАНІ 9

До Дня захисту дітей у фоє Народного дому розміщено виставку. Її учасниками стали учні закладів освіти громади, Тисменицької дитячої школи мистецтв, діти ВПО, які намалювали три сотні малюнків. У бібліотеках громади організовано книжкові виставки. До того ж, усі початкові школи, гімназії та ліцеї Тисменицької громади записали тематичні відеоролики.

ОБДАРОВАНІ 10