header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

УЖЕ ЧЕТВЕРТИЙ КЛАС БЕЗПЕКИ ВІДКРИЛИ У ТИСМЕНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

1Сьогодні, 17 листопада, у Липівському ліцеї Тисменицької міської ради відкрили Клас безпеки. Побували на відкритті міський голова Тетяна Градюк та депутат Тисменицької міської ради Ігор Угриновський.
Клас безпеки – це Всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.
Міський голова Тетяна Градюк вручила подяку за допомогу в облаштуванні Класу безпеки у Липівському ліцеї Юлію Деркачу, майстер сержанту служби цивільного захисту, водію відділення обслуговування групи забезпечення та обслуговування АРЗ СП ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.
Відповідно до усіх вимог цей Клас розділений на декілька навчальних зон та обладнаний муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки тощо. Тут відбуваються заняття для учнів усіх класів у цікавій та доступній формі.
Нагадаємо, від початку цього навчального року Класи безпеки відкрито у Тисменицькому, Марковецькому, Липівському та Чорнолізькому ліцеях Тисменицької міської ради.
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8