header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

ТИСМЕНИЦЬКІЙ ДЮСШ — 40

ДЮСШ 8У п'ятницю, 22 вересня, у місті Тисмениця відзначили 40-річчя Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи.

Спортсменів та їх наставників привітала міський голова Тетяна Градюк.

Кращим випускникам та вихованцям ДЮСШ вручили подяки. Відзнаки отримали і волонтери, які долучаються до розвитку спортивного закладу.

Директор Тисменицької ДЮСШ висловив вдячність Тисменицькій міській раді за багаторічну підтримку спортивної установи.

У подарунок від міського голови Тетяни Градюк вихованці ДЮСШ та усі запрошені отримали смачний торт.

Довідково: Тисменицька дитячо-юнацька спортивна школа створена 14 вересня 1983 року. За спортивною спеціалізацію відкривалися відділення кульової стрільби, футболу, волейболу, настільного тенісу та легкої атлетики.Станом на 15 листопада 1983 року навчально-тренувальний процес здійснювали 17 тренерів-викладачів.

Першим директором Тисменицької ДЮСШ був Богдан Дмитрович Грейда (працював з 1983 до 2006 року), продовжував справу Заслужений тренер України з боксу Ігор Михайлович Іванишин (2006-2021 рр.). Сьогодні директором комунального закладу є Сергій Степанович Микитин. За сорокарічний період функціонування позашкільного закладу спортивного профілю у ньому здійснював навчально-тренувальний процес 131 тренер.

Упродовж сорокалітнього періоду навчально-тренувальним та виховнимпроцесами було охоплено понад 16 тисяч юнаків і дівчат. ВихованціТисменицької ДЮСШ взяли участь у 1100 змаганнях та турнірах різногорангу, включаючи навчально-тренувальні збори та матчеві зустрічі.

Загалом, за час історії Тисменицької ДЮСШ у ній підготовлено 18майстрів спорту та 46 кандидатів у майстри спорту.

Коштовним діамантом, який викристалізувався у відділенні легкої атлетики під орудою майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики Марії Василюк,-є «бронзова» призерка Олімпійських ігор 2012 у Лондоні у складі українських спринтерок 4х100 метрів, учасниця трьох Олімпіад, неодноразова переможниця та призерка світових студентських та професійних легкоатлетичних форумів, Заслужений майстер спорту України-Христина Стуй.

Гордістю ДЮСШ є член паралімпійської збірної України, майстер спорту України міжнародного класу з плавання та настільного тенісу, тисменичанин Василь Петрунів.

Сьогодні навчально-тренувальний процес здійснюється у 19 групахзагальною чисельністю 218 вихованців, які займаються у відділеннях дзюдо,легкої атлетики, настільного тенісу та футболу на спортивних спорудахТисменицької ДЮСШ, куди поспішають на тренування тисменицькі ліцеїсти здзюдо, настільного тенісу та футболу, у Липівському ліцеї виховуютьсялегкоатлети, чорнолізькі здобувачі освіти з травня торуютьспортивний шлях до перемоги у настільному тенісі, старокривотульські «козаки» вправляються у боротьбі дзюдо,марковецька юнь обрала футбол!

ДЮСШ 0

ДЮСШ 1

ДЮСШ 2

ДЮСШ 3

ДЮСШ 4

ДЮСШ 5

ДЮСШ 6

ДЮСШ 7

ДЮСШ 8