header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

БЛАГОДІЙНА СПОРТИВНА АКЦІЯ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ

0У суботу, 20 травня, стартувала друга благодійна спортивно-патріотична акція “Місцеве самоврядування Прикарпаття – Збройним Силам України”, присвячена Дню Героїв. У форматі спартакіади депутати змагалися з шести видів спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, бадмінтон, шахи і шашки.

Тисменицьку громаду на спартакіаді представили керівництво та депутати Тисменицької міської ради. Умовою участі для органів місцевого самоврядування було визначено благодійний внесок 20 тисяч гривень на потреби ЗСУ, а саме для 75 батальйону 102-ї окремої бригади, у якій служать понад 50 військовослужбовців з Тисменицької громади. Ці кошти перераховано депутатами Тисменицької міської ради.

Загалом до участі у акції зголосилися 32 команди всіх рівнів органів місцевого самоврядування Прикарпаття, а це – близько 350 учасників.

Депутат Тисменицької міської ради Михайло Ферштей здобув друге місце з шахів.

За результатами благодійної спортивно-патріотичної акції вдалося зібрати майже півмільйона гривень – у формі фінансової допомогу для ЗСУ, а також шляхом надання військового спорядження для потреб військових частин, які базуються на території Прикарпаття на загальну суму близько 3 мільйонів гривень.

4

5

6

7

8

9

10

11

1

2

3