header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

ЗАСІДАННЯ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

11 05 2023 НАРАДА СКАЗУ четвер, 11 травня, відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тисменицькій міській раді. Під час засідання було розглянуто такі питання:

- проведення кампанії з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Тисменицької громади;

 - погодження плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на території Тисменицької територіальної громади на 2023 рік.

Кампанію з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Тисменицької громади буде проведеношляхом розкидання приманок з вакциною.Дані заходи необхіднідля створення стійкого імунітету у диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Наголошуємо, що приманка є безпечною для людей і тварин. Вона має вигляд невеликого брикету розміром із сірникову коробку, всередині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу.Проте у разі виявлення брикетів з вакциною просимо їх не чіпати, не переміщатита не руйнувати.

За результатами обговорень комісія вирішила також активізувати роботу щодо реагування на випадки появи диких тварин, зокрема лисиць в населених пунктах та не допускати утворення місць «проживання» диких тварин у закинутих будівлях, присадибних ділянках тощо;проводити заходи щодо регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці.