header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

ЗМАГАННЯ ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ

ЗМАГАННЯ 38На стадіоні «Хутровик» у місті Тисмениця відбувся перший етап змагань з пожежно-прикладного спорту. Учасниками заходу стали 11 команд закладів освіти Тисменицької громади. Це учні Тисменицького, Вільшаницького, Клубовецького, Липівського, Марковецького, Старокривотульського, Рошнівського та Чорнолізького ліцеїв. По дві команди юнаків та юніорок представили Тисменицький, Рошнівський та Чорнолізький ліцеї.

 Юнаки та дівчата змагалися у різних видах спорту, зокрема біг, підтягування, згинання та розгинання рук, човниковий біг та спортивна естафета.

За підсумками змагань серед дівчат перше місце посіли команди Тисменицького та Чорнолізького ліцеїв, які отримали однакові результати. Другою стала команда Рошнівського ліцею.

Серед юнаків кращими стали учні Тисменицького ліцею, друге місце здобули учні Рошнівського ліцею, третє – Старокривотульський ліцей.

Усі команди-учасниці отримали подяки від організаторів – відділу освіти Тисменицької міської ради. Призерів нагородили грамотами та солодкими подарунками. Кращі спортсмени представлять Тисменицьку громаду на районному рівні (II етап).

Тож вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступному етапі змагань!

ЗМАГАННЯ 1

ЗМАГАННЯ 2ЗМАГАННЯ 3

ЗМАГАННЯ 4

ЗМАГАННЯ 5

ЗМАГАННЯ 6

ЗМАГАННЯ 7

ЗМАГАННЯ 8

ЗМАГАННЯ 10

ЗМАГАННЯ 11

ЗМАГАННЯ 13

 

ЗМАГАННЯ 14

ЗМАГАННЯ 15

ЗМАГАННЯ 16

ЗМАГАННЯ 17

ЗМАГАННЯ 20

ЗМАГАННЯ 21

ЗМАГАННЯ 22

ЗМАГАННЯ 23

ЗМАГАННЯ 23

ЗМАГАННЯ 24

ЗМАГАННЯ 25

ЗМАГАННЯ 26

ЗМАГАННЯ 27

ЗМАГАННЯ 28

ЗМАГАННЯ 29

ЗМАГАННЯ 30

ЗМАГАННЯ 31

ЗМАГАННЯ 32

ЗМАГАННЯ 33

ЗМАГАННЯ 34ЗМАГАННЯ 35

ЗМАГАННЯ 36

ЗМАГАННЯ 37

ЗМАГАННЯ 38