header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

У ПОГОНІ ВІДБУЛАСЯ ПРОЩА ВЕРВИЦІ

ПОГОНЯ 117-18 вересня у духовно-паломницькому центрі Матері Божої у селі Погоня Тисменицької громади відбулася XXVIІ Міжнародна проща Вервиці за мир в Україні, припинення війни та за всіх наших військових. На традиційну прощу до Цариці Покуття прибули сотні вірян з Прикарпаття та інших областей України. Відвідала молитовну подію міський голова Тетяна Градюк.

Щороку програма Міжнародної прощі передбачає різноманітні духовні заходи. Проща розпочалася у суботу із винесення Погінської ікони Матері Божої. Віряни спільно молилися на вервиці та пройшли стежками Хресної дороги.

Божественну літургію очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин у співслужінні з ігуменом монастиря Успіння Матері Божої ЧСВВ Антонієм Яремчуком та духовенством УГКЦ.

Упродовж двох днів учасники духовногозаходу, окрім особистих подяк і прохань,спільномолилися за мир та єдність українського народу, за наших військових та якнайшвидшу перемогу України.

Владика Володимир подякував міському голові за допомогу в організації прощі та уділив присутнім своє Архієрейське благословення. А також зазначив, що молитва - це найбільший духовний дар, наша зброя і сила. Молитва набирає особливої сили, коли ми промовляємо її спільно, тоді твориться жива вервиця наших сердець.

 

ПОГОНЯ 1

ПОГОНЯ 2

ПОГОНЯ 3

ПОГОНЯ 4

ПОГОНЯ 5

ПОГОНЯ 6

ПОГОНЯ 7

ПОГОНЯ 8

ПОГОНЯ 9

ПОГОНЯ 10

ПОГОНЯ 11

ПОГОНЯ 12

ПОГОНЯ 13

ПОГОНЯ 14

ПОГОНЯ 15

ПОГОНЯ 16

ПОГОНЯ 17

ПОГОНЯ 18

ПОГОНЯ 19

ПОГОНЯ 20

У неділю, після Божественної Літургії, яку очолив Єпископ Бучацький Дмитро Григорак усі присутні відновили посвяту Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії.

ПОГОНЯ 23

ПОГОНЯ 21