header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

Шановні мешканці Тисменицької громади!

сміття 1З 01 липня 2021 року у громаді запрацював централізований вивіз сміття. Послуги з вивезення твердих побутових відходів надає ПрАТ «АТП-0928». Вивіз сміття здійснюється відповідно до графіка. Контейнерні майданчики у центрі міста Тисмениця призначені для мешканців багатоквартирних будинків, а також підприємців, які мають укладені договори.

Деякі "господарі" думають, що вирішують проблему зі сміттям, коли підкидають його у контейнери біля багатоквартирних будинків. Це смітник біля соціального магазину. Як бачимо на фото із камер спостереження, люди мішками звозять сюди весь непотріб, навіть будівельне сміття. Через недобросовісних громадян ці майданчики перетворюються на гори сміття.

сміття 2

сміття 3

сміття 4

сміття 1

Нагадуємо, що це є порушенням правил благоустрою і за це передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу! До того ж оплата за сміття нараховується всім!

Починаємо публікувати в соцмережах фото цих недобросовісних громадян. Наразі – із закритими обличчями та номерами машин. Однак, якщо це продовжуватиметься, оприлюднимо відео і обличчя порушників побачить кожен.

Робимо центр міста чистішим та привабливішим!