header-new2

  • Тисменицька міська рада
    Тисменицька міська рада
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   ---------

Статті

НАРАДА ІЗ КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

РАДА 729 жовтня під керівництвом міського голови Тетяни Градюк відбулася нарада із керівниками закладів освіти Тисменицької громади. Участь у нараді також взяли секретар міської ради та заступники міського голови. Під час наради обговорили організацію освітнього процесу в умовах "червоної" зони. Керівники закладів освіти проінформували керівництво міської ради про рішення педагогічних рад про переведення освітнього процесу на дистанційну форму. У Тисменицькому та Старокривотульському ліцеях продовжено канікули. І дистанційне навчання, і канікули триватимуть з 01 по 05 листопада.

За цей час поступово підключатимуть котельні. Обговорили також стан запуску опалення у ліцеях, гімназіях та початкових школах громади. Очільниця громади зазначила, що Тисменицька міська рада та відділ освіти міської ради зробили усі необхідні кроки для підписання договору із ГК "Нафтогаз Трейдинг". Зараз відділ освіти очікує підписання договору зі сторони газопостачальної компанії.

Щодо закладів освіти, які опалюються дровами, то завдяки компромісному рішенню затверджено прийнятні тарифи на теплову енергію для ТОВ «ТЕПЛОДАР КАРПАТИ», ТзОВ «ЛІНІСЕ-УКРАЇНА та ТОВ «ТЕПЛОДАР КАРПАТИ-ІВ». Варто зауважити, що тарифи на теплову енергію, як і тарифи на газ для бюджетних установ у цьому опалювальному сезоні непомірно зросли.

Йшлося під час наради і про вакцинацію педагогічних працівників. Адже в умовах введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки очне навчання буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує вакцинацію від COVID-19.

РАДА 7

РАДА 1

РАДА 2

РАДА 3

РАДА 4

 

 
ЦНАП
 
diia1-1
 
gid1
 
el vpered
 
 
Фотоклуб КОЛУМБ м.Тисмениця